Зоопарк відшукав панду за допомогою Twitter

admin Новини інтернету

Зоопарк відшукав втекла панду за допомогою TwitterЧервона панда по кличці Расті (Rusty), яка втекла із зоопарку Вашингтона, була знайдена завдяки користувачам Twitter.

На ранок після зникнення тварини в мікроблозі національного зоопарку Вашингтона з'явився запис: «Ми шукаємо червону панду, хлопчика на прізвисько Расті. Його востаннє бачили вчора о 6 годині вечора ».

Користувачі Twitter відгукнулися на повідомлення зоопарку. Після публікації звістки про зникнення рідкісної тварини на сервісі мікроблогів з'явилося понад 65 тисяч постів із згадкою Рості, а в тренди вийшли хештеги # redpanda, # findrusty і просто # rusty.

Через кілька годин після початку кампанії з пошуку червоної панди користувачка Twitter Ешлі Фоті (Ashley Foughty) помітила Рості в околицях свого будинку. Про це вона написала у своєму Twitter, супроводивши повідомлення фотографією і геометкою.

Співробітники зоопарку виїхали на місце і успішно зловили панду. Весь процес затримання законспектував інший користувач Twitter, Ден Сінгер (Dan Singer). «Рості повернувся зі своєї прогулянки по Адамс Морган і зараз проходить перевірку в нашій ветеринарній клініці», - йдеться в мікроблозі зоопарку.