З'явився геолокаційний сервіс для любителів безпечного сексу

admin Новини інтернету

З'явився геолокаційний сервіс для любителів безпечного сексуНа сайті wheredidyouwearit.com користувачі можуть за допомогою QR-коду відзначати місця, де вони використовували презервативи.

Один з американських центрів з планування сім'ї розповсюдив 55 тис. презервативів з QR-кодом в коледжах, університетах і медичних центрах по всій західній частині штату Вашингтон, і створив геолокаційний сервіс wheredidyouwearit.com, де користувачі можуть за допомогою QR-коду відзначити місця, де вони «зробили це», повідомляє TG Daily.

«Використовуйте свій телефон або комп'ютер і зареєструйте ваш безпечний секс, - йдеться на сайті. - Ви зробили це в автомобілі? На пляжі? У ванні на вибраній пральній машині? Де б то не було, ви думаєте, що ви єдиний, хто користується презервативами? Подивіться на карту і дізнайтеся, скільки людей у вашому районі з гордістю використовують захист».

Сервіс зберігає анонімність поставивших відмітки про використання презервативів, вказуючи тільки стать, сексуальну орієнтацію, приблизний вік і географічну прив'язку позначки.

У центрі планування сім'ї заявляють, що на сайті вже відзначилися люди з 48 штатів і з 6 континентів.