Новини
Калькулятор Windows 8

Калькулятор Windows 8

Калькулятор Windows 8 володіє непоганою функціональністю. -На мій погляд найголовнішим плюсом калькулятора став -великий вибір типів калькуляторів. Їх тут цілих чотири.

Адресація в компютерних мережах

Адресація в компютерних мережах

Адресація в комп’ютерних мережах. Для передачі даних в локальних і глобальних мережах пристрій-відправник має знати адресу пристрою-одержувача. Тому кожен мережевий комп'ютер має унікальну адресу, і не одну, а цілих три адреси.

Платіжна система QIWI

Платіжна система QIWI

QIWI дозволяє здійснювати оплату послуг і грошові перекази за допомогою мобільного телефону, що працює за стандартом зв'язку GSM. Система дає можливість поповнювати мобільний телефон, платити за доступ до Інтернет, оплачувати телебачення та інші послуги в будь-яких місцях, де працює стандарт GSM.

Про процес зараження Trojan Winlock

Про процес зараження Trojan Winlock

Серед користувачів інтернету, на мій погляд, вже не залишилося таких, хто б не чув про вінлок (Trojan Winlock). Хтось чув про це від друзів або знайомих, хтось читав в новинних стрічках і звітах антивірусних компаній, ну а ті, кому пощастило менше, відчули всю печаль і скорботу на власній шкурі. Так, просунуті користувачі скажуть, що нічого особливо страшного в цьому немає, а будь-який вінлок "знімається" за 5-10 хвилин... Дійсно, для фахівців це так. Але для звичайного користувача, який випадково зіткнувся з цією заразою, процес зняття банера є чимось фантастичним, нереально складним і незрозумілим.

Значки на робочому столі не переміщаються, що робити?

Значки на робочому столі не переміщаються, що робити?

Нещодавно зіткнувся з проблемою, яка викликала невелике здивування: значки на робочому столі перестали переміщатися. Це сталося після зараження комп'ютера вірусом, який зупинив службу в Windows, внаслідок чого з'явилася ця проблема. Рішень досить багато в інтернеті, але розглянемо найбільш прості методи вирішення проблеми з переміщенням значків (ярликів) на робочому столі.

Параметри TP-Link в режимі Wi-Fi репітер

Параметри TP-Link в режимі Wi-Fi репітер

В Wi-Fi точках доступу режим репітер (ретранслятор) використовується для розширення зони покриття Wi-Fi. Наприклад, в квартирі встановлений роутер, але в дальній кімнаті ноутбук, телефон або планшет має слабкий рівень сигналу. Звичайно, можна підключити до ноутбука більш потужний Wi-Fi адаптер, але що робити з телефоном і планшетом? У цьому випадку нам допоможе точка доступу, яка підтримує режим роботи репітер. Точка доступу TP-Link буде підключатися по Wi-Fi до вашого роутеру (наприклад TL-WR1043ND), і передавати сигнал далі, ніж це може зробити телефон, планшет або інший клієнтський пристрій.

Як встановити Adblock plus для Яндекс-браузера

Як встановити Adblock plus для Яндекс-браузера

ABP – це спеціальний блокувальник реклами для Яндекс-браузера, створений у вигляді розширення, яке вбудовується в браузер. ABP, або антиреклама, блокує різноманітну рекламу на сайтах при їх перегляді.