RIM представила нову платформу для мобільних пристроїв

admin Новинки софта

BlackBerry BBXПланшетні комп'ютери і смартфони наступного покоління канадської компанії Research In Motion (RIM) будуть переведені на нову програмну платформу - BlackBerry BBX.

Презентація операційної системи відбулася на конференції BlackBerry DevCon Americas 2011 в Сан-Франциско (Каліфорнія, США). Вів її президент RIM Майк Лазарідіс. За його словами, BlackBerry BBX вбере в себе все краще від BlackBerry OS і платформи QNX.

Нагадаємо, що мікроядро QNX Neutrino з підтримкою стандартів сімейства POSIX і специфікації OpenGL стало основою BlackBerry Tablet OS - програмної платформи планшетного комп'ютера BlackBerry PlayBook.

Вдаватися в деталі, що стосуються BlackBerry BBX, пан Лазарідіс не став, зазначивши лише, що операційна система забезпечить високу надійність, безпеку і дозволить розробникам створювати якісні ігри та динамічні програми.

Перші пристрої на базі BlackBerry BBX, по всій видимості, дебютують в 2012 році. Раніше повідомлялося, що RIM готує QNX-комунікатор Colt, який, імовірно, отримає одноядерний процесор з тактовою частотою близько 1 ГГц.