Easy SMS допоможе неписьменним при СМС-спілкуванні

admin Новинки софта

Easy SMS допоможе неписьменним при СМС-спілкуванніНинішнім літом в одному з індійських сіл фермерам буде запропоновано випробувати в польових умовах додаток Easy SMS, що дозволяє обмінюватися текстовими повідомленнями людям, які не вміють писати і читати.

Easy SMS - дітище дослідника Хендріка Кноха (Hendrik Knoche) і його підопічних з Швейцарського федерального технологічного інституту в Лозанні. Автори програми зазначають, що в світі близько 800 млн безграмотних, багато з яких і раді б використовувати мобільний телефон для обміну SMS, але не можуть - через незнання алфавіту.

Easy SMS дозволяє частково вирішити проблему. Програма, що має простий, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс на основі піктограм, здатна перетворювати текст в голос, що дозволяє прослуховувати вхідні повідомлення. Для складання власних послань користувач може, попередньо відтворивши, виокремити потрібні слова з вже наявних в пам'яті «трубки» SMS.

Крім того, Easy SMS має словник найбільш часто використовуваних фраз і виразів з можливістю прослуховування, а також книгу контактів з налаштованими аватарами (полегшує вибір потрібного абонента). Для використання програми потрібен стільниковий апарат з сенсорним дисплеєм.