Експеримент Chrome перетворить будь-який сайт в 3D-гру, керовану зі смартфона

admin Новинки софта

Експеримент Chrome перетворить будь-який сайт в 3D-гру, керовану зі смартфонаДодаток для Chrome World Wide Maze дозволяє синхронізувати ПК і смартфон і перетворити будь-який сайт, відкритий на ПК, в 3D-гру, керовану за допомогою мобільного телефону.

Maze на своїй стороні перетворює веб-графіку сайту в 3D-лабіринт. Мета гри - пройти лабіринт, прогнавши по ньому сріблясту кульку. Управляти кулькою можна, використовуючи смартфон в якості контролера.

Щоб почати грати, потрібно переконатися, що на вашому смартфоні і ПК встановлена ​​остання версія браузера Chrome. Потім треба зайти на Chrome.com/maze на обох пристроях і синхронізувати вкладки браузера. Процес синхронізації не зовсім бездоганний, тому можливі періодичні відключення в процесі гри, попереджають журналісти TechCrunch. Також читайте статтю про самі очікувані ігри 2013 року.

Це не перший досвід Google по синхронізації смартфона і ПК. Так, нещодавно компанія випустила браузерну гру Chrome Super Sync Sports, в якій до чотирьох чоловік можуть змагатися в бігу, плаванні або їзді на велосипедах, використовуючи загальний екран комп'ютера та смартфони в якості контролерів.