Google Maps став самим скачуваним додатком для IOS

admin Новинки софта

Google Maps став самим скачуваним додатком для IOSВже через кілька годин після запуску Google Maps став самим скачуваним безкоштовним додатком в Apple Store.

Новий картографічний додаток для iPhone від Google отримує хороші відгуки від користувачів і став самим скачуваним безкоштовним мобільним софтом в Apple Store вже через кілька годин після запуску, пише The Guardinan. The New York Times описав Google Maps як «безкоштовний, швидкий і фантастичний» додаток.

«Користувачі всього світу потребували картах Google для iPhone, - заявив директор підрозділу Google Maps для мобільних пристроїв Даніель Граф (Daniel Graf). - Google maps створений з нуля, в ньому поєдналася повнота і точність карт від Google з інтерфейсом, що дозволяє знайти те, що вам необхідно швидко і просто».

Нагадаємо, що навігаційний додаток Google Maps став доступним для iPhone і iPod Touch 4 покоління.

Це стало альтернативою власним картам від Apple, які поліція австралійського штату Вікторія назвала «потенційно небезпечними для життя». Поліції довелося рятувати туристів, заїхали в непрохідну пустелю за вказівками навігатора через неправильно нанесене місто Майлдура.