Google видалила безкоштовну версію додатків для бізнесу

Google видалила безкоштовну версію додатків для бізнесу

admin Новинки софта

Google видалила безкоштовну версію додатків для бізнесуЗ сьогоднішнього дня користувачам доступна тільки платна версія Google Apps для бізнесу вартістю $ 50 на одного користувача на рік. Про це пошуковий гігант оголосив у своєму блозі.

"Коли ми запустили преміум-версію додатків для бізнесу, ми залишили нашу безкоштовну основну версію. Як юридичні, так і фізичні особи підписувалися на цю версію, але час показав, що на практиці цей досвід не зовсім хороший ні для тих, ні для інших. Компанії швидко переростають можливості базового режиму і хочуть отримувати такі речі, як 24/7 службу підтримки і великі ящики. Крім того, споживачам часто доводилося чекати, щоб отримати нові функції, поки ми оптимізуєм їх для бізнесу ", - говориться в блозі Google.

Стандартний пакет додатків Google для бізнесу раніше був доступний для підприємств, що мають до 50 користувачів. Він включав в себе електронну пошту розміром до 7 ГБ, календар, спільну роботу над документами, фільтр спаму, захист від вірусів і до 5 ГБ безкоштовного дискового простору на кожного користувача.

У платній версії, крім стандартних послуг, розмір поштової скриньки збільшено до 25 ГБ, є цілодобова служба підтримки по телефону і гарантія безперебійної роботи сервісів Google протягом 99,9% часу. Кількість користувачів такої версії необмежено.