Google випустила Chrome 26

admin Новинки софта

Google випустила Chrome 26Нова версія web-браузера відрізняється задіянням правопису та сервісу «Ask Google for suggestions».

Google офіційно заявила про випуск нової версії web-браузера Chrome 26. За словами розробників, в нову збірку було внесено низку важливих змін.

Серед найпомітніших змін Chrome 26 можна відзначити додавання правопису в web-формах: перевірка граматичних конструкцій, омонімів. Крім того, розробники задіяли сервіс «Ask Google for suggestions», що надає користувачеві найбільш схожий варіант на основі отриманої статистики запитів.

Web-браузер тепер здатний виправляти смислові помилки запиту, залежно від його контексту. Більш того, творці Chrome 26 оновили орфографічні словники, а також додали можливість самостійної синхронізації з власними словниками.

Оскільки браузер можна використовувати не тільки на ОС Windows, але і на Linux і Mac OS X, співробітники Google внесли в нову версію Chrome можливість підтримки дозволу імен в DNS в асинхронному режимі (для Linux і Mac OS X). Для користувачів ОС Windows створені ярлики, які дають можливість використовувати web-браузер під іменами різних користувачів.

Згідно із заявою Google, розробники виправили 11 вразливостей, при цьому дві з них були помічені як небезпечні, але не критичні. Уразливості пов'язані зі зверненням до області пам'яті при роботі Web Audio, а також проблемами при обробці ізольованих сайтів в окремому процесі.

Представники корпорації також підкреслили, що в рамках програми по виплаті грошової винагороди за виявлення вразливостей для поточного релізу, компанія Google виплатила премію, розміром в $ 1000