iOS 6 встановили на 15% пристроїв Apple за 24 години

admin Новинки софта

iOS 6 встановили на 15% пристроїв Apple за 24 годиниЗгідно з даними аналітичної фірми Chitika, через добу після виходу нової мобільної операційної системи Apple її встановили на 15% пристроїв компанії.

Найшвидше оновили свої «операційки» до останньої версії власники iPhone.

Темпи переходу на iOS 6 значно перевершують темпи переходу на останню версію мобільної операційної системи Google - Android Jelly Bean. Вона була встановлена ​​тільки на 1,5% Android-пристроїв через два місяці після релізу. Для того, щоб досягти схожого показника в 20% мобільного інтернет-трафіку, Jelly Bean знадобилося 8 місяців, пише Techcrunch.

iOS 6 також перевершила показники попередньої мобільної ОС Apple - iOS 5. Останній знадобилося 5 днів, щоб зайняти більше 20% мобільного веб-трафіку в мережі Chitika.

Тим часом, реліз iOS 6 пройшов не без проблем: користувачі повідомляли про численні баги, в тому числі про проблеми з верифікацією Wi-Fi-з'єднання. Критику також викликали власні карти Apple, встановлені в новій операційній системі. Користувачі виявили на картах Apple безліч помилок, включаючи неіснуючі аеропорти, відсутні міста і будівлі.

Встановити iOS 6 можуть користувачі смартфонів iPhone 3GS, iPhone 4 і iPhone 4S, плеєрів iPod touch четвертого покоління і планшетів iPad другого і третього поколінь. Для цього слід зайти в розділ «Настройки» перерахованих пристроїв і вибрати в підрозділі «Основне» пункт «Оновлення ПЗ». Крім того, можна завантажити нову ОС через iTunes останньої версії.