Розроблено програму для підглядання за набираємим на смартфоні текстом

Розроблено програму для підглядання за набираємим на смартфоні текстом

admin Новинки софта

Розроблено програму для підглядання за набираємого на смартфоні текстуШпигувати за власником смартфона, що набирає повідомлення, можна з відстані до 60 метрів.Ідентифікувати друкований текст можна не тільки прослуховуючи його, а й підглядаючи за ним. Додаток iSpy, створений американським фахівцем Яном-Майклом Фремом і його колегами з Університету Північної Кароліни в Чапел-Хіллі (UNC), правильно розпізнає 90% символів, які вводяться на смартфоні з ОС Android або iOS.

Серйозною підмогою для потенційних шпигунів є вбудована програма, яка збільшує вводимі символи для зручності користувача. Якщо застосовувати камеру звичайного мобільного телефону, підглядати можна з триметрової відстані, а якщо замінити її дзеркальною, здатної видавати HD-якість, дистанція збільшується до 60 метрів. Більш того, в останньому випадку можна побачити текст, що вводиться навіть у відображенні дзеркала або інший дзеркальній поверхні, але «лише» з 12 метрів.

Щоб уберегтися від подібних зловмисників, необхідно відключати функцію збільшення букв в громадському місці або користуватися захисними екранами - схожими на ті, що накривають клавіатуру банкоматів.

Робота представлена ​​на конференції з комп'ютерної та телекомунікаційної безпеки ACM CSS 2011, яка проходила в Чикаго з 17 по 21 жовтня.