Компанії не будуть переходити на Windows 8

admin Новинки софта

Компанії не будуть переходити на Windows 8Більшість компаній не збирається в найближчому майбутньому переходити на нову операційну систему Windows 8.

Так, автовиробник Volkswagen заявив, що не збирається відразу переходити на цю платформу, так як хоче спочатку оцінити вигоди від її введення. Volkswagen тільки в минулому році перевів 60000 своїх комп'ютерів на Windows 7.

Компанії зазвичай тестують нові платформи протягом 12-18 місяців, перш ніж прийняти рішення про запровадження, тобто нова операційна система впроваджується через 2-3 роки після релізу. Більшості ж компаній ще тільки належить перейти з Windows XP на Windows 7.

Деякі експерти вважають, що компанії не тільки не встановлять Windows 8 на корпоративні комп'ютери найближчим часом, але й надалі навряд чи перейдуть на нову ОС.

Аналітик Gartner Майкл Сильвер (Michael Silver) вважає, що до релізу наступної після Windows 8 версії операційної системи 90% великих компаній не стануть широко розгортати Windows 8. На піку тільки 20% компаній перейдуть на Windows 8.

«Windows 8, відверто кажучи, більше споживча платформа, ніж бізнес-платформа, так що перехід на неї не має сенсу з точки зору бізнесу на даному етапі, - вважає Дуг Джонсон (Doug Johnson), глава політики управління ризиками в Американській асоціації банкірів, членами якої є одними з найбільших покупців у світі технологій. - Насправді в Windows 8 немає ніякої додаткової функціональності для бізнесу, принаймні я її не бачу».

В останні два десятиліття такий відгук повалив би Microsoft в паніку, так її основними клієнтами були підприємства, однак сьогодні ситуація змінилася. Успіх Windows 8 буде залежати від звичайних споживачів, а не від корпоративних, пише Reuters.

Це не означає, що Microsoft збирається виключити бізнес з числа своїх основних клієнтів. «Різниця між споживачем і підприємством розмивається, - вважає Рон Маркезіч (Ron Markezich), глава корпоративного напрямку Microsoft. - Бізнес-клієнти з нетерпінням чекають Windows 8, так як вона надасть їм можливість не йти на компроміс між планшетом і ПК». Однак головна мета Microsoft - довести, що вона може освоїти нові сенсорні, мобільні комп'ютерні форми, піонерами розробки яких є Google і Apple.