Microsoft Office для Android і iOS може вийти на початку 2013 року

admin Новинки софта

Microsoft Office для Android і iOS може вийти на початку 2013 рокуКорпорація Microsoft готує до випуску версію пакету офісних додатків для пристроїв під управлінням операційних систем Android і iOS.

Як повідомляють «обізнані джерела», до складу розробляємого пакету Microsoft Office увійдуть текстовий редактор Word, програма для перегляду презентацій PowerPoint і процесор електронних таблиць Excel. Для використання додатків потрібно акаунт Microsoft. При цьому базовий функціонал для перегляду файлів буде безкоштовним, а для редагування документів доведеться придбати підписку Office 365.

За попередніми даними, Office Mobile for iOS може побачити світло в кінці лютого або на початку березня 2013 року. Версія пакету для платформи Android нібито з'явиться пізніше - орієнтовно в травні.

Нагадаємо, що на початку 2013-го також вийде фінальна редакція Office 2013 для х86-сумісних комп'ютерів. Продукт включає додатки Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher та Access. Вони отримали кардинально перероблений інтерфейс, адаптований під пристрої різних типів, у тому числі з сенсорним екраном. Microsoft підкреслює, що працювати з додатками однаково зручно як за допомогою клавіатури і миші, так і за допомогою пальців або електронного пера.