Microsoft перестане підтримувати Windows XP через півроку

Microsoft перестане підтримувати Windows XP через півроку

admin Новинки софта

Microsoft перестане підтримувати Windows XP через півроку8 квітня 2014 Microsoft перестане випускати оновлення для операційної системи Windows XP. У цей же день завершиться підтримка Office 2003.

Це означає, що користувачі Windows XP перестануть отримувати виправлення системи безпеки, що допомагають захистити комп'ютер від вірусів. Як зазначили в Microsoft, за 12 років з моменту виходу XP ця операційна система «перестала відповідати актуальним потребам користувачів і бізнесу». Microsoft радить переходити на більш свіжі версії Windows - Windows 7 або Windows 8.

Для поширення інформації про те, що Windows XP скоро припинить існування, Microsoft створила спеціальний веб-сайт. На ньому розміщена інформація про процес переходу до нової операційної системи, а також подробиці про ризик для тих, хто продовжуватиме використовувати XP після її офіційного закриття

Сьогодні Windows XP встановлена ​​на третині всіх персональних комп'ютерів у світі. Згідно Gartner, глобальний парк ПК до кінця 2013 року буде нараховувати 1630000 машин. Беручи до уваги ці дані, можна припустити, що Windows XP встановлена ​​на принаймні 500 млн комп'ютерів, а користується єю більше мільярда людей.

За прогнозами Microsoft, 13% комп'ютерів все ще будуть працювати під управлінням Windows XP в квітні 2014 року. Коли техпідтримка XP закінчиться, вона буде стояти на 150-190 млн машин.