Microsoft представила Windows Phone 8

admin Новинки софта

Microsoft представила Windows Phone 8Корпорація Microsoft анонсувала на заході в Сан-Франциско (США), фінальну версію мобільної операційної системи Windows Phone 8.

Платформа для смартфонів використовує ті ж ключові технології, що і Windows 8 для персональних комп'ютерів: це стосується мережевих з'єднань, безпеки, файлової системи, мультимедійних інструментів, браузера і інш.

У Windows Phone 8 реалізована підтримка багатоядерних процесорів, карт пам'яті MicroSD, технології NFC (Near Field Communication) і сенсорних дисплеїв з роздільною здатністю 1280 × 768 або 1280 × 720 пікселів.

У платформу вбудовані засоби батьківського контролю Kid's Corner («дитячий куточок»), які дозволяють заблокувати доступ до певних функцій апарату при його використанні дітьми. Наприклад, можна заборонити видалення файлів, відправлення текстових повідомлень і інше.

Засоби Rooms («кімнати») дозволяють визначити групи користувачів для спілкування: власник смартфону зможе ділитися з ними фотографіями, спілкуватися в чаті і т. д.

Смартфони на базі Windows Phone 8 почнуть надходити в продаж у найближчі тижні: Nokia підготувала апарати Lumia 920 і Lumia 820, а HTC - моделі Windows Phone 8X і 8С. Samsung запропонує Windows-комунікатор ATIV S. Ціна Windows Phone 8X з контрактом стільникового оператора складе в США від $ 150, модель Lumia 822 коштує від $ 100.