Microsoft заплатить розробникам за програми для Windows Phone

Microsoft заплатить розробникам за програми для Windows Phone

admin Новинки софта

Microsoft заплатить розробникам за програми для Windows PhoneЗа оцінками самих розробників, компанії доведеться віддавати від $ 60 до $ 600 тис. за кожен додаток в залежності від його складності.

Програми для Android і iOS не працюють на ОС Windows Phone, а розробники не прагнуть витрачати гроші на версії для останньої з урахуванням малої частки її ринку. Щоб пробудити інтерес розробників, Microsoft раніше запропонувала їм бонуси у вигляді телефонів в подарунок і гарантованої згадки додатків в рекламі Windows Phone.

Остання пропозиція - оплачувати розробникам створення додатків - говорить про сильні позиції Android і iOS. Ні Google, ні Apple не доводиться платити розробникам.

В даний момент в магазині додатків для Windows Phone - понад 70 тис. найменувань, включаючи такі популярні програми, як Netflix, YouTube, the Weather Channel, Amazon Kindle і гру Fruit Ninja. Для порівняння, у Apple - понад 600 тис. додатків, а у Android - майже 400 тис.

Аналітики вважають, що Microsoft не обов'язково набирати мільйон додатків, щоб завоювати любов користувачів, пише The New York Times. Набагато важливіше - роздобути версії вже розкручених додатків. Однак саме з цим, незважаючи на всі зусилля компанії, у Microsoft проблеми: в її магазині відсутні гри від Zynga, популярний фоторедактор Instagram і потоковий музичний сервіс Pandora. У магазині додатків для Windows Phone є Angry Birds від Rovio, але остання частина франшизи - Angry Birds Space - відсутня. Соцмережа Facebook також не має власного клієнта для цієї ОС.

В минулому році Microsoft об'єдналася з Nokia, щоб скласти конкуренцію Apple і Google на ринку мобільних операційних систем. Модель Nokia Lumia 900, яка скоро з'явиться на ринку - це останній плід їхньої співпраці і саме ступінь її успіху, вважають експерти, має визначити подальшу долю Windows Phone.