MS Office для iPad вийде в першій половині 2014-го

admin Новинки софта

MS Office для iPad вийде в першій половині 2014-гоШвидше за все, програма буде схожа з Office для iPhone, яка з'явилася влітку 2013 року.

Корпорація Microsoft вже давно працює над пакетом Office для iPad від Apple. Не можна буде просто купити і встановити додаток на свій iOS-планшет. Для роботи з офісним пакетом MS Office користувачеві необхідно буде передплатити хмарний сервіс Office 365.

У пакет для планшета увійдуть текстовий редактор Word, табличний процесор Excel і програма для роботи з презентаціями PowerPoint. Треба відзначити, що Блокнот OneNote, який зазвичай присутній в Office, на iPad вже доступний.

Office для iPad Microsoft випустить перед анонсом спеціальної версії Office для планшетів на Windows 8. Програма, під кодовою назвою Gemini, буде розрахована головним чином на сенсорний ввід.

Пакет MS Office компанія Microsoft випускає з 1990 року. На сьогоднішній день Office існує у вигляді комп'ютерних програм для Windows і Mac, мобільних додатків і хмарного сервісу Office 365.

Ще в кінці 2013 року, Стів Балмер і інше керівництво прийняли рішення запустити офісний додаток для iPad раніше, ніж планувалося.

У червні 2013 року платний сервіс Office 365 став доступний нової категорії користувачів - володарів iPhone. Office Mobile дозволяє переглядати, створювати і редагувати текстові файли (Word), таблиці (Excel) та презентації (PowerPoint). Документи зберігаються в хмарному сховище SkyDrive. У набір не входять OneNote і Outlook.