Office 365

admin Новинки софта

Office 365Microsoft завершила бета-тестування «хмарного» сервісу Office 365; з 28 червня доступ до цього пакету програм надаватиметься на комерційній основі.

До складу Office 365 входять рішення для спільної роботи та об'єднаних комунікацій - додатки Office, SharePoint, Exchange і Lync. Бізнес-замовники отримають електронну пошту, голосову пошту, внутрішні соціальні мережі, програми для обміну миттєвими повідомленнями, веб-портали, голосові і відеоконференції і пр.

Пакет дозволяє працювати з додатками та документами з будь-якого місця і з будь-якого пристрою, що має вихід в інтернет. У Microsoft відзначають, що робота Office 365 підтримується потужними центрами обробки даних, що забезпечують географічну надмірність. Договір про обслуговування гарантує безперебійну роботу 99,9% часу для всіх сервісних планів Office 365. Передбачені засоби захисту від вірусів і спаму.

У бета-тестуванні Office 365 взяли участь понад 100 тис. замовників. Вартість місячної передплати на доступ до «хмарного» офісного сервісу - від $ 2 до $ 27 на одного користувача.

Очікується, що Office 365 складе конкуренцію онлайновому пакету програм Google Apps, об'єднуючого програми для роботи з документами, електронною поштою, календарем і інше.