RIM розповіла про платформу BlackBerry 10

admin Новинки софта

RIM розповіла про платформу BlackBerry 10

Глава RIM Торстен Хейнс на конференції BlackBerry Jam, у Сан-Хосе (Каліфорнія, США), розповів, як йдуть справи з розробкою операційної системи BlackBerry 10 для смартфонів.

За його словами, співробітники RIM працюють вдень і вночі, щоб комунікатори нового покоління якнайшвидше вийшли на ринок. Перші пристрої почнуть надходити на тестування до операторів зв'язку в наступному місяці. Крім того, з 10 жовтня сторонні розробники зможуть надавати RIM свої додатки для BlackBerry 10.

Серед ключових особливостей платформи називаються монітор активності BlackBerry Flow і єдиний центр повідомлень BlackBerry Hub, що акумулює електронні листи з поштових акаунтів користувача, інформацію із соціальних мереж, текстові повідомлень і інше. BlackBerry 10 отримає новий браузер, побудований навколо сучасних веб-стандартів, таких як HTML5 і CSS.

Операційна система обзаведеться спеціалізованими додатками для роботи з Facebook, LinkedIn, Twitter і Foursquare. Для цих клієнтів передбачена інтеграція з календарем і щоденником.

Дату початку продажів перших комунікаторів під управлінням BlackBerry 10 Хейнс не назвав. Спостерігачі ж вважають, що це може відбутися після новорічних свят, приблизно в середині січня.