Runtastic створила додаток Sleep Better для поліпшення сну

admin Новинки софта

Runtastic створила додаток Sleep Better для поліпшення снуКомпанія Runtastic випустила додаток Sleep Better, призначений для поліпшення сну користувача. Причому, він не вимагає використання додаткових апаратних засобів, достатньо одного смартфона.

Для коректної роботи програми потрібен розмістити смартфон поряд з подушкою під час сну. Надалі Sleep Better аналізуватиме фази сну користувача. Аналіз здійснюється на базі відстежування рухів користувача за допомогою сенсорів смартфона. При цьому записуються дані, що стосуються тривалості сну, його циклів та ефективності. Додаток також дозволяє включати будильник не в строго заданий час, а в межах деякого діапазону, коли пробудження буде найбільш легким для користувача. В Sleep Better реалізований і ряд інших функцій, наприклад, відстеження фаз Місяця або перегляд історії сну. Додаток призначений для установки на iPhone і сумісно з Apple HealthKit і додатком Health.

Додаток Runtastic Sleep Better доступно для безкоштовного завантаження в магазині App Store, але для доступу до деяких його функцій може стягуватися плата через механізм внутрішніх покупок.