Translate.Ru прийшов в Android

admin Новинки софта

Translate.Ru прийшов в AndroidСервіс онлайн-переказів Translate.Ru компанії PROMT представляє додаток Translate.Ru для телефонів на платформі Android. Додаток вже з'явився в Android Маркеті.

Додаток Translate.Ru для Android зберігає всю функціональність, доступну користувачам на сайті. У той же час, його дизайн розроблений з урахуванням особливостей доступу з мобільних пристроїв. Зокрема, програма автоматично підлаштовується під потрібний розмір екрану і адаптовано під використання тачскрін.

Текст на переклад можна відправити з будь-якого іншого застосування на телефоні одним натисненням кнопки. І назад: з Translate.Ru результат перекладу можна переслати в інші програми, зокрема, по електронній пошті або в соціальні мережі: Facebook, Google +, Twitter, ВКонтакте.

Крім того, додаток при запуску автоматично завантажує вміст буфера обміну (наприклад, скопійований текст) і переводить його.

Додаток працює на базі Translate.Ru API, тому для переказу необхідно підключення до інтернету. При цьому, якщо абонент знаходиться в роумінгу, додаток попередить його про можливу високу вартість трафіку.

Зараз розробники сервісу готують додаток для кращих Android-планшетів, а також для інших лідерів мобільного ринку - iPhone і iPad. Вихід наступної програми очікується протягом кількох тижнів.