У мобільній версії Skype з'явиться відеочат

admin Новинки софта

відеочат SkypeУ 2011 році Skype може додати свій мобільний додаток функцію відеочату, пише Engadget. Журналісти видання виявили на сайті Skype інструкцію по здійсненню відеодзвінків за допомогою iPhone.

Документ протримався на ресурсі кілька годин, після чого був вилучений.

На думку Engadget, в загальний доступ інструкція потрапила через недогляд Skype, яка планує анонсувати функцію мобільних відеодзвінків тільки в наступному році.

Ніяких відомостей про відеочат Skype для інших мобільних платформ поки немає.(Також цікаво - Hoverme - соціальне досьє на твіттерян).

Engadget припускає, що про запуск мобільного відеочату Skype оголосить на виставці CES, яка пройде в січні в Лас-Вегасі. Вже відомо, що компанія має намір взяти участь у секції, присвяченій відеодзвінкам.

Зараз на сайті Skype представлені програми для мобільних платформ Android, Symbian і iOS. Вони дозволяють здійснювати дзвінки і обмінюватися текстовими повідомленнями. Функція відеовикликів є тільки в додатку Skype для апарату Nokia N900.

У червні Apple анонсувала сервіс відеодзвінків під назвою FaceTime. Поки він працює тільки в мережах Wi-Fi і тільки на телефонах iPhone 4 і плеєрах iPod Touch четвертого покоління.