Вийшла фінальна версія Opera 11

admin Новинки софта

Opera 11Opera Software випустила фінальну версію нового браузера Opera 11 для платформ Windows, Mac і Linux. Безкоштовно завантажити програму можна з офіційного сайту Opera.

У нову версію браузера Opera було включено велику кількість змін, були додані нові можливості, поліпшення і функції.

Новы функції: нове адресне поле, автооновлення, нова панель закладок, груповання закладок, розширення, нова поштова панель, нова версія движка для візуалізації - Presto 2.7, можливість завантаження тільки потрібних плагінів, підтримка WebSockets (на даний момент відключена, як і в Firefox, оскільки в протоколі WebSockets є вразливості), поліпшення продуктивності Carakan-двигуна, що відповідає за роботу з JavaScript-кодом, візуальні жести мишею.(Також вийшов стабільний реліз СУБД MySQL 5.5)

Підтримка розширень - нова можливість Opera, яка допоможе персоніфікувати і поліпшити функціональність браузера «з коробки». Розширення були вперше реалізовані в альфа-версії Opera 11, представленій 21 жовтня 2010 року. На сьогоднішній день зі спеціального ресурсу на комп'ютери користувачів додано більше двох мільйонів розширень.

"За час свого існування Opera представила більше інновацій в області браузерів, ніж хто-небудь ще, - нагадав Йон фон Течнер, спів-засновник Opera. - Однак ми прийшли до висновку, що потрібно покращувати реалізовані ідеї. Opera 11 включає цілий ряд удосконалених опцій, що встигли завоювати величезну популярність у користувачів за десять років. Втім, не можна обійти увагою і абсолютно нові можливості, такі як розширення. Якщо ви ніколи не користувалися Opera, то нова одинадцятий версія швидше за все змінить ваші уявлення про браузерах ".