Windows 8 доступна російською мовою

admin Новинки софта

Windows 8 доступна російською мовоюТретя за рахунком попередня версія Windows 8 під назвою Release Preview доступна для скачування російською мовою.

Останню перед стартом продажів попередню версію Windows 8 Release Preview відрізняє більша кількість варіантів персоналізації стартового екрана, поліпшена підтримка роботи з декількома моніторами, і нова функція під назвою «сімейна безпека». Зміни були внесені також в програми для електронної пошти Mail, додаток для перегляду фотографій Photos, і додаток People, агрегується всі контакти користувача в соцмережах. Крім того, в новій версії додані додатки Travel («подорожі»), News («новини») і Sports («спорт»), повідомляється в офіційному блозі Microsoft.

За допомогою програми Sports зручно слідкувати за новинами і діяльністю своєї улюбленої команди. Додаток News - це новинний агрегатор, а програма Travel дозволяє не тільки купити квиток і забронювати готель, але і працює в якості путівника.

У браузері Internet Explorer 10, встановленому в операційній системі, за замовчуванням включена кнопка «не відстежувати», яка не дозволяє браузеру зберігати і передавати третім особам інформацію про пошукову поведінку користувача. Крім того, тепер браузер підтримує Flash.

Widows 8 Release Preview вимагає наявності процесора з частотою в 1 гігагерц і вище, до 20 гігабайт вільного місця на жорсткому диску, до 2 гігабайт оперативної пам'яті, DirectX9-сумісну відеокарту і дозвіл екрана від 1024 на 768 пікселів. Щоб встановити операційну систему, достатньо скористатися програмою Windows 8 Upgrade Assistant, не видаляючи встановлену версію Windows. Microsoft радить зберегти на окремому носії важливі файли, так як в процесі оновлення вони можуть бути загублені.