Новини
З чого почати вивчення комп'ютерної графіки?

З чого почати вивчення комп'ютерної графіки?

У сучасному, високотехнологічному світі зараз нікого не здивуєш крутим фільмом, рекламою або іншим відеороликом з красивою 3D графікою та спецефектами ... Напевно кожен замислювався про те, як створюються такі речі.

Як продовжити час роботи смартфона?

Як продовжити час роботи смартфона?

Є кілька способів продовження роботи акумулятора смартфона від однієї зарядки. Все залежить від завдань, виконуваних за допомогою смартфона.  Значить треба вимкнути не використовувані в даний момент процеси.

Як перевірити контрольні суми файлів (хеш-суми)

Як перевірити контрольні суми файлів (хеш-суми)

Хеш-сума або контрольна сума -- це деяке значення, розраховане з набору вхідних даних за допомогою спеціального алгоритму. Контрольна сума найчастіше використовується для перевірки цілісності файлів. Тобто в грубому приблежении контрольна сума це ключ, який дозволяє однозначно відрізнити два різні набори даних (два різних файлу).

Вибираємо кращий антивірус

Вибираємо кращий антивірус

Напевно, ви замислювалися при виборі антивірусу: Який саме вибрати? Що краще? Що вигідніше? Але не кожен може відповісти на всі питання, хтось просто будь качає з інету який побачить відразу. Але деякі потребують ліцензіії.

Безкоштовний антивірус для слабкого компютера (Avast Avira).

Безкоштовний антивірус для слабкого компютера (Avast Avira).

Сьогоднішня стаття - для власників слабких комп'ютерів. Для тих, хто не має можливості або не хоче апгрейдитися, але при цьому бажає, щоб ПК був під надійним захистом антивірусу. На днях мені принесли старенький ноутбук з такими технічними характеристиками: процесор - Intel Celeron 1,29 ГГц, оперативна пам'ять - 256 Мб

Очищення Windows - CCleaner

Очищення Windows - CCleaner

Операційна система або звичайна комп'ютерна програма у процесі своєї звичайної роботи створює багато тимчасових файлів для більш швидкої роботи. При цьому реєстр наповнюється записами від встановлених програм. Після видалення програм частенько записи цієї програми залишаються в реєстрі, як і тимчасові файли. В результаті комп'ютер починає поступово наповняться "сміттям", що в підсумку призводить до глюків і гальмування.

Dropbox  файли завжди з собою Що таке Dropbox

Dropbox файли завжди з собою Що таке Dropbox

Dropbox -- онлайн-сховище, яке дозволяє користувачам зберігати дані в інтернеті, ділитися ними з іншими користувачами і синхронізувати між собою. Доступ до файлів можна отримати з будь-якого комп'ютера, що має вихід в інтернет через веб-інтерфейс або встановивши клієнт.