Очищення Windows - CCleaner

admin Різні статті

Очищення Windows - CCleaner.

Операційна система або звичайна комп'ютерна програма у процесі своєї звичайної роботи створює багато тимчасових файлів для більш швидкої роботи. При цьому реєстр наповнюється записами від встановлених програм. Після видалення програм частенько записи цієї програми залишаються в реєстрі, як і тимчасові файли. В результаті комп'ютер починає поступово наповняться "сміттям", що в підсумку призводить до глюків і гальмування.
 
Практично кожний з нас задавався питанням "Чому глючить комп'ютер" і "Як оптимізувати комп'ютер". Відповідь на це питання ви знайдете в цій статті (нижче). Для початку необхідно скачати CCleaner безкоштовно з офіційного сайту.
 
Інструкція. Очищення жорсткого диска від сміття. Виправлення помилок в реєстрі. Додаткові можливості CCleaner1. Очищення жорсткого диска від сміття
 
Включаємо програму, на вкладці Очищення знаходимо і натискаємо кнопку Аналіз.

Очищення Windows - CCleaner.

Після швидкого аналізу всіх тимчасових файлів тиснемо на кнопку Очистити.

Очищення Windows - CCleaner.

Як ви помітили, у мене було 470 МБ мотлоху (сміття).
 
2. Виправлення помилок в реєстрі
 
Переходимо на вкладку Реєстр, знаходимо і натискаємо кнопку Пошук проблем.
 
Через кілька секунд у вас завантажиться список з усіма проблемами вашого реєстру. Після чого тиснемо на кнопку Виправити.

Очищення Windows - CCleaner.

З'явиться вікно, де вам необхідно натиснути Виправити.

Очищення Windows - CCleaner.

У мене було 39 помилок! Все, ви успішно очистили реєстр!
 
3. Додаткові можливості CCleaner
 
Інші можливості програми CCleaner ви зможете знайти на вкладці Сервіс.
 
Видалення програм вам показує всі встановлені програми, які ви можете змінити або видалити. Автозавантаження вам показує всі програми, які запускаються разом з операційною системою, де ви можете відключити. Відновлення системи – звичайне відновлення системи за допомогою точки відновлення комп'ютера. Стирання дисків – надійне видалення всіх даних з жорстких дисків.
 
Сподіваюсь, у вас все вийшло!
 
Операційні системи: Windows, Mac OS X.

.