Що таке інвайт? Як отримати інвайт?

Що таке інвайт? Як отримати інвайт?

admin Різні статті

Що таке інвайт? Як отримати інвайт?Що таке інвайт? Як отримати інвайт? На деякі сайти або форуми новачки потрапити можуть тільки за запрошеннями - так званим инвайтом. Також в деяких випадках інвайти дають право новому користувачеві стати учасником закритої для «простих смертних» зони сайту або ж форуму. Отримання інвайтів стає необхідним етапом для отримання доступу до ряду популярних інтернет-проектів. Як же отримати інвайт?

Як отримати інвайт?

Коли соціальна мережа Google Plus тільки-тільки з'явилася, зареєструватися в ній і отримати можливість у числі перших вивчити її функціонал могли не всі: для доступу як раз і потрібні були ті самі інвайти. Зараз, правда, реєстрація в Google Plus вже стала відкритою, але на такі популярні ресурси як Хабрахабр або Лепрозорій інвайти затребувані ось уже протягом кількох років, і попит не слабшає. Також можете прочитати статтю, про Програми для читання RSS

Обмін инвайтами або покупка інвайтів - основні способи отримання інвайтів. Крім того, досить поширена практика розіграшу інвайтів в якості призів в різних конкурсах та акціях. Давайте, шановні друзі, зупинимося на способах отримання інвайтів докладніше.

Способи отримання інвайтів

Отже, як можна отримати інвайт з обміну? Для цього існують спеціальні біржі обміну інвайтів начебто inviter.ru, а також отримати інвайт з обміну можна, залишивши заявку в спеціалізованих розділах деяких форумів. Все що потрібно для отримання инвайту з обміну - це мати у себе в наявності також небудь затребуваний інвайт, щоб було що запропонувати натомість.

Теоретично обмін инвайтами здійснюється так: один користувач біржі обміну чи форуму має інвайт А, а хоче інвайт Б, при цьому другий має інвайт Б, а хоче - А, вони обмінюються цими инвайтами і залишаються задоволені. На практиці ж, отримати інвайт можна далеко не завжди безкоштовно, і потрібно від декількох доларів і більше, щоб добути нарешті заповітне запрошення.

Популярна практика розповсюдження інвайтів - це їх отримання в якості призів і бонусів за участь в конкурсах, акціях і т. д. З огляду на високу затребуваність інвайтів на деякі сайти, отримання инвайту як нагороди за перемогу є хорошим стимулом для участі і привертає до таких конкурсів і акцій чимало уваги.

Обмін инвайтів покупка інвайтів - сьогодні це стало щоденною практикою. А тим часом, далеко не у всіх випадках можна відкрито купити або обміняти інвайт, адже часто правилами тих ресурсів, на які інвайти і поширюються, заборонено продаж запрошень. Зокрема, це відноситься до Хабрахарбр: викритих у продажу або купівлі інвайтів назавжди виключають зі спільноти.

Справа в тому, що «закриті» ресурси піклуються про свою репутацію і тому деякі з них строго контролюють дії новачків: якщо новачок із запрошених кимось із старих учасників закритого співтовариства починає творити «беззаконня», то це, само собою, негативно позначається і на репутації цієї спільноти. Таких новачків і запросивших їх бувалих учасників карають - щоб іншим неповадно було.

Ще не так давно реєстрація за инвайтами не була настільки популярна, а багато хто з інтернет-користувачів навіть не чули про подібне явище. Проте сьогодні чи не кожен великий проект на етапі бета-тестування використовує саме реєстрацію за запрошеннями.

До речі, в новій соціальній мережі Microsoft (so.cl - читати як «social») - очевидно, спробі Microsoft повторити успіх Google Plus - скоріше за все, також буде реєстрація за запрошеннями. А поки що бажаючі можуть тільки додатися в «waiting list», використовуючи свій Facebook-аккаунт.

Ось і все, тепер ви знаєте, що таке інвайт і як його отримати.