Вибираємо кращий антивірус

admin Різні статті

Вибираємо кращий антивірус.

Всім привіт! Напевно, ви замислювалися при виборі антивірусу: Який саме вибрати? Що краще? Що вигідніше? Але не кожен може відповісти на всі питання, хтось просто будь качає з інету який побачить відразу. Але деякі потребують ліцензіії.
 
Так от, колись на моєму комп'ютері стояв Аваст, тоді мені було якось по-барабану, але все частіше і частіше в мене комп став дивно поводитися, то синій екран смерті включався, до речі, потім, до того, як я його зніс, синій екран у мене з’являвся КІЛЬКА разів в день! Потім помічав за допомогою інших утиліт, що комп'ютер заражений. Тоді-то я і почав задумуватися, коли почав використовувати Webmoney: раптом піде щось не так, а якщо витік інформації, вкрадуть вебмані, отримають доступ до соц. мереж, будуть використовувати акаунти інтернет-магазинів. Загалом зрозумів, що небезпечно! Тоді я не хотів використовувати гіганта всіх антивірусів - Касперського, оскільки оперативка не дозволяла, і як раз ті версії Каспера немало жерли. Правда зараз це знову не так вже і проблематично, як було раніше.
Ну так от, шукав я антивірус, хтось мені порадив NOD32 Prime, покористувався трохи – не сподобався(( Незручний інтерфейс, оновлення не зручні, жере теж немало, зніс нах все і почав використовувати одноразові антивіруси. Теж був від нод32, не сподобався знову ж таки. Потім скачав утиліти від Лабораторія Касперського, гарні утиліти, потім довідався, що найкращий антивірус одноразовий це Dr.Web Cure It. Дай, думаю, перевірю-)) Дійсно хороший, він і досі кращий, заміну йому не знайти, повторити краще ще ні одна з компаній-антивірусників не змогла!
Та коли у мене виліз банер на робочому столі (я, до речі, розповідав, як позбавитися від нього: Як прибрати банер на робочому столі?), так ось, Аваст пропустив цей вірус на мій ПК, навіть не пікнувши! Але якщо б я використовував тоді Dr.Web повну версію (не одноразову), то на всі сто відсотків він би зловив його. Потім, до речі, я і вирішив перейти на повну версію Доктора Веба. Я був радий, як ніколи, та й зараз радію))
Чув, говорили, що Avira - непоганий антивірус, але не дуже. Нехай хоч і роблять на движку Касперського, то все одно у них кострубато. Дірок, я б сказав, багато. Так і з оновленнями у них постійні проблеми, недавно ще, десь місяць тому, напевно, вони влаштували галас своїм кострубатим оновленням: тисячі комп'ютерів вийшли з ладу! Так от, думайте, який використовувати антивірус, але я виключно за вітчизняного виробника Dr.WEB! І вам рекомендую на нього переходити. Звісно, зі мною не всі погодяться, але це моя думка і інших десятків мільйонів користувачів)) Також приймаю ваші відгуки і претензії про антивіруси в коментарях.