Як отримати доступ до налаштувань роутера, якщо ви забули пароль

admin Різні статті

Як отримати доступ до налаштувань роутера, якщо ви забули пароль.

Для входу в роутер через веб-інтерфейс необхідно ввести ім'я користувача та пароль. Однак досить часто бувають випадки, коли користувачі втрачають або забувають їх. Рішення проблеми в такій ситуації є. Для того щоб знову отримати доступ до системи керування пристроєм, необхідно виконати скидання всіх налаштувань.
 
На жаль, в результаті цієї процедури будуть видалені і всі настройки конфігурації мережі (якщо такі були), і доведеться витратити якийсь час на їх відновлення. Але головне ви зможете знову увійти в систему управління роутером і налаштувати заново мережу, виставити новий логін і пароль, які, звичайно, надалі постараєтеся не забути.
 
Розглянемо поетапно, як це зробити.
 
Цілком можливо, що всі налаштування роутера вже були скинуті або ніхто не міняв вихідні паролі. Тому, насамперед, варто спробувати для входу у систему використати ім'я користувача та пароль, які були встановлені за замовчуванням в вашій моделі роутера. Якщо у вас немає цих даних, то нижче наведено кілька способів, як дізнатися їх:
 
1. Пошукайте в мануалі (в деяких моделях вони можуть бути надруковані на етикетці самого пристрою).
2. Буває часто, що за замовчуванням встановлені однакові логін і пароль admin (без лапок).
3. Ви також можете знайти великий список паролів, встановлених за замовчуванням, для всіх відомих моделей роутерів на сайті RouterPasswords.com.
 

Як отримати доступ до налаштувань роутера, якщо ви забули пароль.

 
У головному вікні сайту потрібно вибрати виробника вашого пристрою із запропонованих у випадаючому списку, після чого нижче відобразиться докладний список моделей. У стовпці model знайдіть ту, яка відповідає вашій, і дивіться її Username (ім'я користувача, логін) і Password (пароль).
 
Якщо не вийшло здійснити вхід з отриманими даними, значить, потрібно вручну здійснити обнулення налаштувань. Для цього необхідно натиснути на пристрої спеціальну кнопку скидання - Reset .
 
Точне розташування цієї кнопки неможливо вказати, оскільки воно залежить від конкретної моделі маршрутизатора. Але в більшості випадків її можна знайти на задній стороні. Виглядає вона, як правило, у вигляді поглибленого отвору, щоб її неможливо було випадково натиснути. Тому знадобиться якийсь вузький предмет, що проходить в цей отвір.
 

Як отримати доступ до налаштувань роутера, якщо ви забули пароль.

Як отримати доступ до налаштувань роутера, якщо ви забули пароль.

 
Натисніть цю кнопку та утримуйте її протягом 10 секунд. Роутер буде перезавантажено, і всі значення параметрів будуть повернуті до тих, що були за зпмовчуванням.
 
Тепер через веб-інтерфейс можна увійти в систему управління роутером, використовуючи ім'я користувача та пароль, встановлені у вашій моделі маршрутизатора за замовчуванням.