Чоппер теж може бути електричним

admin Новини технологій та техніки

Чоппер теж може бути електричнимАмериканське ательє мототюнінга випустило електробайк типу «чоппер». Крім нетривіальної для дизайнерських моделей рухової установки, його відрізняє надвисока ціна.

Parker Brothers Choppers починає приймати замовлення на електричний чоппер Detonator, спроектований німецьким дизайнером-футуристом Даніелем Саймоном, колись працював в Volkswagen.

Подібно більшості чопперів, Detonator має вузьке і більш велике (76 см в діаметрі) переднє колесо і широке заднє меншого розміру (69 см). Крім того, його особливостями в порівнянні з рядовими мотоциклами є сильно нахилена рульова колонка, подовжена рама (3,5 м) і відсутність переднього крила, так само як і заднього.

А от необхідність в каплевидному бензобаку відпала: його замінили літій-іонні батареї. Живляться ними спарені електромотори заховані в ступиці заднього колеса. Творці не уточнюють, чи пов'язаний вибір такої системи з турботою про екологію або тому є інше пояснення.

Байк має запас ходу 130-160 км і максимальну швидкість 193 км/ч. Керувати машиною дуже непросто, визнають брати Паркер, - як в силу конструктивних особливостей, так і з-за додаткової ваги, чому причиною електрична установка. Проте творці «детонатора» впевнені, що він знайде свого покупця в США, Європі чи Саудівської Аравії. І ціна в $ 100 тис. не стане цьому на заваді.