Google патентує проекційну систему управління переносним комп'ютером

admin Новини технологій та техніки

Google патентує проекційну систему управління переносним комп'ютеромНа сайті Управління США по патентах і торгових марках (USPTO) опублікована патентна заявка на Google "Методи та засоби для віртуального пристрою введення" (методи і системи для віртуальних пристроїв введення).

Мова йде про проекційну систему управління переносним комп'ютером. Ідея полягає в тому, щоб вмонтувати в "розумні" окуляри міні-проектор, який формує зображення кнопок, скажімо, на долоні або зап'ясті користувача. Система зможе реєструвати дотик до віртуальних клавішах або пунктів меню і реагувати на команди.

Не виключено, що Google реалізує патентуєму розробку міні-комп'ютері, створюваним за проектом скла. Нагадаємо, що компанія розробляє окуляри доповненої реальності, які зможуть відображати різну інформацію, дозволяючи при цьому бачити навколишній простір. За задумом Google, пристрій можна буде використовувати для телефонних дзвінків, відеозв'язку, читання повідомлень, відтворення медіаконтенту і ін.

До речі, Google намітила два заходи для розробників, мова на яких піде про проект скла. Одне з них відбудеться 28-29 січня в Сан-Франциско, а інше - 1-2 лютого в Нью-Йорку.

Версія "розумних" окулярів Google для розробників, імовірно, стане доступна в поточному році за 1 500 доларів. Після цього вийде споживча модель: вона нібито буде "значно дешевше", але з'явиться в кращому випадку в 2014-му.