Google запатентував розумний годинник

admin Новини технологій та техніки

Google запатентував розумний годинникУправління США по патентах і торгових марках (USPTO) видало компанії Google патент № 8,279,716 на «розумний годинник з відкидним дисплеєм» (Smart-Watch Including Flip Up Display).

Ідея полягає в розробці електронного пристрою, який користувач зможе носити на зап'ясті у вигляді наручного годинника. За задумом Google, гаджет отримає відкидний сенсорний екран, що володіє прозорістю.

«Розумний» годинник дозволить переглядати повідомлення з підключеного по бездротовому зв'язку смартфона або з онлайнових сервісів - наприклад, з поштової скриньки. Завдяки прозорості дисплея користувачі зможуть дивитися крізь нього на будівлі та навколишні об'єкти, отримуючи супутню інформацію - скажімо, навігаційні інструкції.

Google, нагадаємо, вже розробляє переносний комп'ютер за проектом Glass: окуляри доповненої реальності, як очікується, зможуть відображати різні дані, дозволяючи при цьому бачити навколишній простір. Пристрій дасть можливість здійснювати голосові виклики, проводити відеосеанс, отримувати різні повідомлення, слухати музику і інше.