Японський робот вступив до університету

admin Новини технологій та техніки

Японський робот вступив до університетуРобот отримав високі оцінки з таких предметів, як історії Японії, світової історії та математики. Зовні він виглядає як звичайний ноутбук.

Японський робот Torobo-kun здав вступні випробування і за їх підсумками отримав можливість вступити до 70 відсотків приватних університетів країни. Показані результати дозволяють роботові вчитися в 403 з 579 приватних університетів.

Відзначається, що Torobo-kun отримав низькі оцінки з англійської та японської мов, оскільки для розуміння текстів потрібні глибокі знання. Однак він отримав високі позначки з таких дисциплін, як історія Японії, світова історія, а також математика.

Зовні пристрій абсолютно не схоже на людину : він не має рук, ніг, голови, а його тілом став ноутбук. Незважаючи на те, що як випробовування було використано тестування, суть його була не в тому, щоб програмне забезпечення правильно проставило галочки, звіряючись з базою відповідей на питання.

Робот був створений в результаті державного співробітництва між Національному інститутом інформатики ( НДІ ) та провідними японськими технологічними компаніями Fujitsu Limited, яка відповідальна за математичну складову дослідження та IBM. Мета проекту - успішна здача роботом найбільш складних вступних іспитів в Токійський Університет ( Todai ). Проект отримав назву Todai Robot Project. Це досить серйозний еталон, адже університет відомий як один з найкращих вищих навчальних закладів Азії. Зараз вчені домагаються того, щоб у 2021 році робот склав вступний іспит до Токійського університету, одного з найпрестижніших у країні.