Японці розробили акумуляторні батареї нового покоління

Японці розробили акумуляторні батареї нового покоління

admin Новини технологій та техніки

Японці розробили акумуляторні батареї нового поколінняЯпонська компанія Power Japan Plus (PJP) представила акумуляторні батареї принципово нового типу - вони значно краще широко використовуваних зараз літій-іонних батарей буквально за всіма параметрами.

Нові батареї, отримали найменування Ryden, створені на основі вуглецевих паливних осередків, які повністю придатні до вторинної переробки. Батареї від PJP заряджаються в 20 разів швидше, ніж літій-іонні аналоги і не сприйнятливі до температурних перепадів. Завдяки останній особливості їм не потрібна система охолодження або встановлені температурні межі, повідомляє HNGN. Ресурс батареї становить 3000 циклів заряду-розряду - у кілька разів більше, ніж у літій-іонних батарей, ресурс яких рідко перевищує 500 циклів. Найдивовижніше, що у виробництві батареї Ryden обходяться дешевше літій-іонних, правда, PJP не уточнює наскільки.

Розробники вивчають питання про випуск вуглецевої батареї в продаж. Передбачається, що перша партія батарей буде випущена в кінці цього року. PJP розраховує, що її революційною розробкою в першу чергу зацікавляться виробники медичного обладнання та космічних супутників, а також виробники електромобілів.