Китай освоює передові технології виробництва мікросхем

Китай освоює передові технології виробництва мікросхем

admin Новини технологій та техніки

Китай освоює передові технології виробництва мікросхемІнститут мікроелектроніки Академії наук КНР (IMECAS) відрапортував про чергові досягнення в розробці методик виробництва електронних мікрочіпів.

У Китаї розроблений польовий транзистор з шириною затвора в 22 нанометра. При цьому передбачається застосування технології HKMG, яка заснована на використанні діелектриків з високою діелектричною проникністю (high-k) і транзисторів з металевими затворами (metal gate).

У IMECAS відзначають, що досягнення відкриває шлях до створення мікросхем з швидкодією «світового класу і низькою розсіюваною потужністю». У перспективі розробка дозволить КНР зменшити залежність від іноземних виробників чіпів, а також знизити вартість виготовлення електронних пристроїв. Про терміни впровадження технології не повідомляється.

Нагадаємо, що 22-нанометрову методику при випуску комп'ютерних процесорів зараз застосовує корпорація Intel. А Samsung готується до впровадження 14-нанометровій технології виготовлення «систем на чіпі» за передовою методикою FinFET (Double-Gate Field-Effect Transistors), яка передбачає застосування транзисторів з тривимірною структурою.