Leap Motion Muse перетворює жести в музику

admin Новини технологій та техніки

Leap Motion Muse перетворює жести в музикуКомпанія Leap Motion анонсувала музичний додаток для Mac, що отримав назву Muse. Нове програмне забезпечення, що перетворює жести в гармонійні комбінації звуків, розроблено за участю музиканта BT і доктора Річарда Буланже (Dr. Richard Boulanger) з Музичного коледжу Берклі.

Muse працює в парі з контролером Leap Motion - USB-аксесуаром, що дозволяє управляти окремими функціями Mac за допомогою жестів. Новинка отримала непоганий розголос влітку 2013 року. Пристрій важко назвати повноцінною заміною для мишки, сенсорного майданчика або тачскріна - швидше, його потенціал визначається специфічним функціоналом і відповідним ПЗ. По суті, Muse являє собою один з варіантів застосування Leap Motion.

Новинка дозволяє працювати з різним матеріалом: від імітації ударних інструментів до повноцінних партій. Використовуючи систему тривимірного введення інформації Leap Motion, користувач взаємодіє з інтуїтивним інтерфейсом. Управління темпом, тембром і ревербераціями, а також подібним характеристиками звуку здійснюється рухами рук далі чи ближче до екрану. У свою чергу, звукові патерни представлені у вигляді кубів: для вибору потрібно попросту навести руку на один з них, і відкрити його жестом. Вартість додатку становить 10 доларів.