NASA відправить на Марс черговий ровер

admin Новини технологій та техніки

NASA відправить на Марс черговий роверСтало відомо, що агентство NASA має намір відправити на Червону планету другий ровер. Це відбудеться в 2020 році, а метою стане пошук слідів існування життя на Марсі. Зокрема, по завершенні своєї місії він повинен буде повернутися на землю із зразками марсіанського грунту для подальшого вивчення, пише Carscoops.

Поки машина існує лише у вигляді ескізів. Як повідомляє НАСА, «ровер буде використовувати свої інструменти для візуального, мінералогічного і хімічного аналізу навколишнього середовища до мікроскопічних масштабів з метою вивчення біосігнатури на предмет можливості існування в гірських породах біологічного життя».

Однією з цілей «Місії 2020» також є розгляд Марса з точки зору його придатності для колонізації. Якщо докази існування життя на планеті будуть знайдені, це може дати можливість людству в майбутньому змінити місце проживання.

За словами Джека Мастарда (Jack Mustard), голови організації Science Definition Team, «Місія 2020» не припускає, що на Марсі існує або коли-небудь існувало життя. Поки що це не доведено, але нещодавно запущений марсохід Curiosity надав ряд непрямих підтверджень даного припущення, так що перевірити їх наявність все-таки слід.