Нова технологія перетворить кутову частину корпуса телефону в джерело звуку

admin Новини технологій та техніки

Нова технологія перетворить кутову частину корпуса телефону в джерело звукуКомпанія Rohm розробила нову сучасну технологію, яка, як очікується, дозволить підвищити якість голосового зв'язку в шумному оточенні.

Нова система використовує феномен «провідності хряща вушної раковини»: вібрації, що генеруються мобільним пристроєм, передаються через хрящ у внутрішнє вухо у вигляді звуків.

Для того щоб почути голос співрозмовника, необхідно притулити кутову частину корпуса телефону до козелка вушної раковини - невеликому хрящовому виступу на зовнішньому вусі (в передній частині раковини). Натискання на козелок призводить до підвищення рівня гучності і одночасно закриває слуховий прохід, завдяки чому приглушаются зовнішні шуми.

Компанія Rohm вже розробила мікрочіп з ланцюгами живлення, посилення і засобами обробки голосових даних, який необхідний для практичної реалізації нової технології. На основі цього чіпа створений прототип футляра для комунікатора iPhone; продемонструвати гаджет планується в першій половині травня.

Rohm розраховує, що запропонована система зацікавить виробників смартфонів і мобільних телефонів.