Обсяг ринку 3D-друку в 2020 році складе більше 8 мільярдів доларів

admin Новини технологій та техніки

Обсяг ринку 3D-друку в 2020 році складе більше 8 мільярдів доларівУ найближчі кілька років очікується стрімке зростання індустрії технології тривимірного друку, йдеться у звіті фірми MarketsandMarkets. У 2020 році обсяг ринку складе 8,4 мільярда доларів, а щорічний приріст до того часу буде дорівнювати 23 %.

Приріст очікується, в першу чергу, за рахунок аерокосмічної галузі та охорони здоров'я, хоча значну частину доходів індустрія отримає від ентузіастів, виробників продукції за допомогою 3D-друку і т.д. Крім того, до того часу обсяг європейського ринку повинен перевищити показники американського.

Також передбачається, що однією з особливостей розвитку 3D-друку стане значне розширення вибору матеріалів. Створювати об'єкти будуть з полімерів, металів і сплавів, кераміки, піску і навіть живої тканини.

Незважаючи на помітне розширення, тривимірна друк все ще є новою технологією, відкритою для інвестицій і винаходів. Компанії, які вийдуть на ринок зараз, мають високі шанси одержати згодом величезні прибутки, сказано в звіті.