У Японії був зроблений перший крок до комп'ютерного розпізнавання паперових документів

admin Новини технологій та техніки

У Японії був зроблений перший крок до комп'ютерного розпізнавання паперових документівВ Університеті Naemura, Токіо, група розробляє технологію, що дозволяє автоматично видаляти, копіювати і роздруковувати паперові начерки на комп'ютері.

Крім камери і комп'ютера, дана система використовує лазер і ультрафіолет, що дозволяє працювати безпосередньо з намальованими вручну ескізами за допомогою комп'ютера. Так, наприклад, користувач може залишити якусь частину від намальованих вручну персонажів, створити 3D-текст, або намалювати малюнок від руки і автоматично підібрати його колір, повідомляє Akihabaranews.

"Це один з поворотних моментів в історії інформаційних технологій, що дозволяють перетворити звичайну папір в дисплей. До цих пір було можливо намалювати щось на папері і перенести це на екран за допомогою сканера, або перенести паперовий малюнок на ПК за допомогою цифрової ручки. Але при першому методі використовується світло, тому результати можна побачити тільки в темряві, а при використанні другого методу ви не можете отримати доступ до малюнка на папері з комп'ютера", - повідомив експерт.

У пере для креслення використовується термочутлива фарба Frixion, яка стає прозорою при нагріванні, та ескізи, намальовані чорнилом Frixion, що стираються лазером. Папір покритий фотохромними матеріалами, які змінюють колір при поглинанні світла, і для друку зображень на папері використовується DMD-керований УФ-проектор з дозволом 1024 x 768 пікселів.