Абоненти «Київстар» на Новий рік зробили 0,5 млрд. дзвінків

Абоненти «Київстар» на Новий рік зробили 0,5 млрд. дзвінків

admin Новини зв'язку

Абоненти «Київстар» на Новий рік зробили 0,5 млрд. дзвінківАбоненти «Київстар» активно вітали своїх рідних і друзів на Новий рік. Під час святкових днів - 31 грудня та 1 січня - було відправлено понад 86,6 млн. SMS-поздоровлень, 1 млн. MMS, прозвучало 471 млн. дзвінків.

Як і прогнозували технічні фахівці «Київстар», навантаження на мобільну мережу в новорічні «години пік» по деяких послугах у 10 разів перевищувала показники звичайних днів.  При цьому клієнти телекомоператорів комфортно вітали своїх рідних і друзів завдяки стабільній якості зв'язку.

Так, в першу годину 2011 року - момент надмірного навантаження на мережу - абоненти «Київстар» надіслали понад 7,5 млн. SMS і близько 70 тис. MMS-повідомлень, здійснили і отримали 27,5 млн. дзвінків.  Це приблизно такий же трафік, як і в минулому році.  Що стосується SMS, то це в 14 разів більше, ніж кількість відправлених повідомлень у пікові вечірні години звичайного дня, коли клієнти «Київстар» відправляють понад 520 тис. повідомлень на годину.  А обсяг MMS в 4 рази перевищив показники пікових вечірніх годин звичайного дня.(Перегляньте -«Київстар» ввів послугу «SMS/MMS з е-mail»)

Всього протягом святкових днів - 31 грудня та 1 січня - клієнтами «Київстар» було надіслано понад 86,6 млн. вітальних SMS та 1 млн. MMS.  У ці дні в мережі телекомоператорів прозвучало 471 млн. дзвінків.  У порівнянні з минулим роком кількість відправлених SMS збільшилася на 7,6 млн. повідомлень, а кількість дзвінків - на 46 млн. Таким чином, один клієнт «Київстар» відіслав близько 4 повідомлень і здійснив близько 19 дзвінків.

Фахівці оператора відповідально підготували мережу до Новорічних свят: були задіяні резервні потужності компанії, використана технологія «стиснення сигналу», був обмежений доступ до ряду послуг, організовано цілодобове чергування технічного персоналу, який стежив за стабільністю роботи мережі, сall-центр працював у посиленому режимі і т.д.