Абоненти Київстару частіше вибирають безлімітний інтернет

Абоненти Київстару частіше вибирають безлімітний інтернет

admin Новини зв'язку

Абоненти Київстару частіше вибирають безлімітний інтернетАбоненти Київстар все більше віддають перевагу універсальним рішенням для мобільного інтернету - послузі Інтернет без меж та День Онлайн. Серед 10,9 млн. користувачів мобільного інтернету ці послуги вибрали близько 20% - 2,11 млн. абонентів.

Щомісяця кількість абонентів «Київстар», що підключають послугу «Інтернет без меж», зростає на 3-5%. Так, у серпня 2013 більш 1,970 млн. клієнтів вибрали щомісячну передплату на послугу «Інтернет без меж», і тепер щодня можуть користуватися мобільним інтернетом за тарифом від 90 копійок на день, без плати за використані мегабайти. Також читайте як налаштувати інтернет на смартфоні .

Послуга «День Онлайн» привернула вже близько 200 тисяч абонентів. За чотири місяці, з моменту введення її в квітні 2013 р., кількість користувачів послуги зросла на 276 %.

Поряд з універсальними послугами для мобільного інтернету абоненти активно підключають тарифні плани, де мегабайти дата-трафіку включені в щоденну абонплату поряд з голосовими хвилинами. Такі тарифні плани обрали вже більше 420 тисяч абонентів «Київстар». Особливу популярність отримав тарифний план «Супер Турист». Він надає безлімітний інтернет, оплата за який стягується тільки в дні користування. Цю пропозицію оцінили вже більше 220 тисяч клієнтів цього тарифного плану.

Також оператор повідомляє, що з 2 вересня 2013 «Київстар» скасовує помегабайтну тарифікацію для тарифних планів «Альо, Квартал !» І «Альо, Квартал ! Мій регіон». Плата за мобільний інтернет в цих комерційних пропозиціях буде стягуватися тільки в ті дні, коли абоненти користуються мобільним інтернетом. Це 1 грн в тарифному плані «Альо, Квартал ! Мій регіон» і 2 грн на день у тарифному плані «Альо, Квартал !».