Ахметов спробує встановити контроль над «Укртелекомом»

admin Новини зв'язку

Ахметов спробує встановити контроль над «Укртелекомом»

Високопоставлене джерело в Кабінеті міністрів України повідомило «Дзеркалу тижня», що шляхом викупу ПДВ-облігацій компаніями групи СКМ, Рінат Ахметов спробує встановити контроль над «Укртелекомом».

За інформацією джерела, уряд збирається до кінця року здійснити додатковий випуск ПДВ-облігацій на суму близько 12 мільярдів гривень.

Велику частину цього випуску - облігації на суму близько 8 мільярдів гривень - отримають компанії, що входять до групи СКМ, підконтрольну Ринату Ахметову.

Джерело видання припустило, що більша частина цих паперів буде викуплена у підприємств групи - або державними банками, або банками, що входять до СКМ  - ПУМБом і «Донгорбанком», з подальшим рефінансуванням до Нацбанку.(Можливо зацікавить -ZigBee-стандарт дозволить поліпшити бездротові пристрої введення)

Отримані в результаті цієї операції кошти група зможе використати на придбання «Укртелекому».

Як повідомлялося раніше, єдину заявку на участь у конкурсі з приватизації ВАТ «Укртелеком» подала українська компанія «ЕСУ», «дочка» австрійської інвесткомпанії EPIC.

У той же час холдинг «Систем Кепітал Менеджмент» (СКМ, Донецьк) та пов'язані з ним структури заявили, що не подавали заявку на участь у конкурсі з продажу належних державі 92,79% акцій ВАТ «Укртелеком».