Dell Venue Pro на Windows Phone 7 надійде у продаж 9-го грудня

admin Новини зв'язку

Dell Venue Pro на Windows Phone 7Компанія Dell оголосила про початок продажів смартфона Venue Pro, що працює під управлінням операційної системи Windows Phone 7. У прес-релізі зазначено, що Dell Venue Pro розроблений для того, щоб допомогти користувачам відкрити нові шляхи в інтернет, контактувати з друзями і родичами, дати більше можливостей професіоналам і новичкам залишатися на зв'язку і мати доступ до необхідного контенту.

Смарфтон Dell Venue Pro виконаний у формфакторі «портретний слайдер» з висувною QWERTY-клавіатурою. Повідомляється, що апарат обладнаний 4,1-дюймовим сенсорним ємнісним AMOLED-дисплеєм з підтримкою мультитач і розширенням WVGA, захищеним від випадкових ударів надміцним склом марки Gorilla Glass. На борту є 1-Ггц процесор Qualcomm Snapdragon, модулі Bluetooth 2.1 EDR, Wi-Fi 802.11b/g і 3G, 5-Мп камера з автофокусом і LED-спалахом, компас. Також відомо про датчики наближення і світла, FM-радіо і 8 Гбайт (або 16 Гбайт) вбудованої пам'яті.(Також читайте - «Укртелеком» пропонує нові пакети послуг «Екстра-Інтернет»)

9-го грудня пристрій надійде в продаж на території США. Без укладення контракту вартість Dell Venue Pro з 8 Гбайт вбудованої пам'яті дорівнює $ 450.Модель з 16 Гб пам'яті на борту обійдеться на $ 50 дорожче.