iPhone Mini

admin Новини зв'язку

iPhone MiniПристрій, який Apple, імовірно, випустить цього літа, володіє всім функціоналом iPhone 4, але при цьому важить менше, а коштує в кілька разів дешевше.

Відразу декілька видань повідомляють про те, що Apple готує до випуску мініатюрну версію iPhone 4. Пристрій повинен з'явитися у продажу цього літа. Апарат, який деякі вже охрестили iPhone nano і iPhone Mini, за розмірами на третину менше iPhone 4. Всю передню панель займає сенсорний екран, а традиційна «домашня кнопка» відсутня, передає Bloomberg з посиланням на людину, яка бачила прототип.

Апаратну начинку - процесор, екран та інші компоненти - iPhone Mini успадкує від старшого брата, iPhone 4. Однак коштувати пристрій буде дешевше. У роздрібних магазинах ціна iPhone Mini без контракту оператора складе $ 200. Зараз у США за цю суму можна купити найпростішу версію iPhone 4 із дворічним контрактом Verizon або AT & T.

The Wall Street Journal повідомляє, що у відділі розробок Apple новий міні-смартфон відомий під назвою N97. Не виключено, що в США апарат буде видаватися безкоштовно за умови покупки дворічного операторського контракту.

Незважаючи на відпустку, голова Apple Стів Джобс (Steve Jobs) приймає діяльну участь в роботі над новим смартфоном, пише видання.

У плани Apple входить модернізація служби MobileMe, яку компанія запустила в 2008 році. MobileMe використовується для синхронізації даних між комп'ютерами і мобільними пристроями. Apple розраховує перетворити MobileMe на повноцінний хмарний сервіс, на якому користувачі зможуть зберігати свої фотографії, відеозаписи і музику. Сервіс планується зробити безкоштовним. Зараз за рік користування MobileMe треба заплатити $ 99.

У зв'язку з цим блог Cult Of Mac припускає, що iPhone Mini буде повністю позбавлений внутрішньої пам'яті, яка є одним з найдорожчих апаратних компонентів в пристрої. Всі дані користувачі будуть зберігати в «хмарі».(Цікавий гаджет для яблукофона - пристрій для керування автомобілем)

Всі видання сходяться в тому, що випуск недорогого, але функціонального iPhone Mini дозволить Apple успішно конкурувати з платформою Android. У четвертому кварталі 2010 року на частку Android доводилося 32,9% ринку, а на частку Apple - 16%. Крім того, на кінець 2011 року намічений вихід смартфону Nokia на базі WP7 - плоду співпраці Nokia і Microsoft, про який було оголошено на минулому тижні. Здешевлення iPhone також дозволить Apple освоїти ринки, що розвиваються - наприклад Індію і Китай, де продукція компанії ніколи не користувалася такою популярністю, як у США і Європі.

P.S. Цікава стаття про FlashLinq-мережу