Киян закликають відкрити доступ до WiFi для протестуючих

Киян закликають відкрити доступ до WiFi для протестуючих

admin Новини зв'язку

Киян закликають відкрити доступ до WiFi для протестуючихУкраїнський провайдер Воля закликає громадян забезпечити інтернет-підтримку протестуючим. Зараз ми з Вами стали свідками силових дій, які ставлять під загрозу життя і здоров'я людей. У зв'язку з цим для надання можливості здійснювати екстрені виклики та оперативно зв'язуватися з близькими онлайн під час мирної акції 1 грудня, ми відкриваємо на два дні ( 1-2 грудня ) максимальну швидкість Інтернету на Вашу адресу ! У свою чергу, просимо Вас зняти паролі на WiFi, щоб дати можливість отримати доступ до мережі всім, кому це буде необхідно, - йдеться в повідомленні компанії.

На сайті Вол» опублікована інструкція з безпечного зняття обмежень доступу. Співробітники компанії також готові надати допомогу у разі виникнення проблем при установці налаштувань. Крім того, користувачі можуть надіслати свою адресу ( вулиця і номер будинку ), за яким буде відкритий WiFi, та Інтернет-асоціація України відзначить цю точку на загальнодоступній карті.

Необхідність отримання доступу до WiFi з'явилася у зв'язку з непідтвердженою інформацією, згідно з якою українські спецслужби застосовують так звані "глушилки", внаслідок чого зв'язок практично не працює.