«Київстар» і «Beeline-Україна» запропонували ще один загальний тариф

admin Новини зв'язку

«Київстар» і «Beeline-Україна» запропонували ще один загальний тарифОператори мобільного зв'язку «Київстар» і «Beeline-Україна» ввели нову тарифну пропозицію «Спілкуйтесь без кордонів» для абонентів контрактної та передплаченої форми обслуговування.

За умовами тарифного плану «Спілкуйтесь без кордонів» абоненти передоплати отримують 3 тис. безкоштовних хвилин для здійснення дзвінків всередині мережі «Київстар» і «Beeline-Україна», а також 300 безкоштовних хвилин для дзвінків на номери інших операторів мобільного та фіксованого зв'язку України.

Крім того, абонентам передплаченої форми надається 500 безкоштовних SMS для відправлення на номери абонентів «Київстар» і «Beeline-Україна», а також 250 Мб безкоштовного трафіку доступу до мережі. Абонплата в даному тарифному плані становить 120 грн. міс.

За таку ж абонентську плату (120 грн.) Клієнтам операторів контрактної форми обслуговування надається 3,5 тис. безкоштовних хвилин для здійснення дзвінків всередині мережі «Київстар» і «Beeline-Україна», а також 350 хв. для дзвінків на номери інших операторів мобільного та фіксованого зв'язку України.

Дану тарифну пропозицію також передбачає 750 безкоштовних SMS для відправлення на номери абонентів «Київстар» і «Beeline-Україна», а також 350 Мб безкоштовного трафіку доступу до мережі.

Відзначимо, що для абонентів контрактної форми потрібно буде сплатити Початковий платіж при підключенні в сумі 150 грн.

Перше нарахування обсягу тарифних послуг здійснюється при активації тарифного плану одночасно зі сплатою абонплати. Надалі щомісячна абонплата стягується в той же день місяця, коли клієнт активував тарифний план. Термін дії тарифних послуг становить 1 місяць з моменту їх нарахування. Невикористаний до закінчення терміну дії обсяг тарифних послуг анулюється. Якщо на особовому рахунку клієнта недостатньо коштів для абонплати, тарифні послуги не нараховуються. Після поповнення рахунку абонент може повторно замовити тарифні послуги.

P.S. Хочу собі iPhone Nano