Клієнтам «Beeline-Україна» стали доступні інформаційні послуги «Київстар»

admin Новини зв'язку

Клієнтам «Beeline-Україна» стали доступні інформаційні послуги «Київстар»Оператор зв'язку «Київстар» відкрив для абонентів «Beeline-Україна» додаткові сервіси - «Передзвони мені», «Повідомити мене» і «Хто дзвонив».

Також «Київстар» розширив функціонал послуги «Повідомити мене» додатковими можливостями: «Денний режим», «Лінія вільна», «Повідомити про мене». Перша функція дозволяє отримувати інформаційні повідомлення виключно з 7:00 до 23:00. Друга - отримувати повідомлення про закінчення розмови співрозмовника, якщо лінія була зайнята. Третя функція допоможе користувачу поінформувати інших абонентів про його появу в мережі. Деталі про нові можливості послуги читайте на сторінці послуги.

Щоб регулярно дізнаватися, коли потрібний абонент з'явиться на зв'язку, необхідно перевірити статус послуги «Повідомити мене» - запит *100*12*1# (кнопка виклику) і при необхідності підключити її - відправити запит *100*12*2# (кнопка виклику ) або зателефонувати за безкоштовним номером 477*712 *.

Щоб отримувати інформацію про пропущені вхідні дзвінки в той час, коли телефон був вимкнений, потрібно активувати послугу «Хто дзвонив». Замовити її можна через запит *100*03*2# (кнопка виклику) або за коротким безкоштовним номером 477*711*.

Послуги «Повідомити мене» і «Хто дзвонив» надаються безкоштовно.

Для відправки співрозмовнику запиту «Передзвони мені» клієнтам «Київстар» і «Beeline-Україна» потрібно набрати комбінацію *130*380ХХХХХХХХХ#, де 380ХХХХХХХХХ - номер абонента, з яким необхідно зв'язатися. Перші 5 запитів безкоштовні, наступні - тарифікуються по 0,10 грн. за кожен запит. Абонент може скористатися послугою 20 разів на добу. Послуга доступна в роумінгу.