Міжнародний life:)

admin Новини зв'язку

Міжнародний life:)Оператор мобільного зв'язку компанія «Астеліт» (ТМ life:) ввела нову тарифну пропозицію «Міжнародний life:)». Про це повідомила прес-служба компанії.

Як повідомили в компанії, користувачі тарифного плану «Міжнародний life:)» можуть телефонувати в Росію лише по 39 коп./хв. на міські номери і по 89 коп./хв. - На мобільні номери всіх операторів Росії.

Вартість дзвінка в Китай, Ізраїль, США, Канаду - всього 89 коп./хв., Дзвонити до країн Європи можна по 1,39 грн/хв., В інші країни - за 1,99 грн/хв. При цьому немає ні абонентської плати, ні умов поповнення рахунку, ні додаткових кодів набору номерів, що робить дзвінки за кордон ще більш зручними.

Дзвінки всередині мережі life:) здійснюються по 0 копійок, а на номери інших операторів мобільного зв'язку України - по 49 копійок за хвилину.

Щоб дзвонити за вигідними тарифами за кордон, достатньо придбати стартовий пакет «Міжнародний life:)» за 15 грн. Існуючі абоненти life:) можуть перейти на цей тариф за 10 грн, зателефонувавши * 142 * 5 #