МТС відкрив безлімітний доступ в Інтернет

admin Новини зв'язку

МТС відкрив безлімітний достуОператор мобільного зв'язку «МТС Україна» і компанія Opera Software оголосили про запуск послуги,  що дозволяє абонентам МТС одержувати необмежений доступ в інтернет через веб-браузер для мобільних пристроїв – Opera Mini.

Абоненти «МТС Україна» можуть переглядати веб-сторінки за допомогою браузера Opera Mini на мобільному телефоні без обліку трафіка всього за 2 гривні в день. Швидкий і економічний доступ до веб-сторінок для абонентів «МТС Україна» став можливий завдяки новій послузі «Безлімітний інтернет з Opera Mini», яку із сьогоднішнього дня пропонує мобільний оператор.(А life:) пропонує доступні тарифи для дзвінків у Росію, Європу і США)

Послуга «Безлімітний інтернет з Opera Mini» надається контрактним абонентам і абонентам предоплаченого сервісу «МТС Україна» усіх тарифних планів.

Для того щоб скористатися сервісом «Безлімітний інтернет з Opera Mini» абонентам «МТС Україна» досить:

Завантажити браузер Opera Mini з ресурсу m.opera.com прямо на мобільний телефон;  Зробити налаштування послуги на своєму мобільному телефоні/смартфоні (відправити безкоштовне SMS із цифрою 6 на номер 1020); Одержати доступ до будь-яких веб-сторінок з мобільного телефону всього за 2 гривні в день.